Brno-Business-Board

Die Businesscommunity für Brno/Brünn und Morava/Mähren

Fotowettbewerb - "Gaukler-Woche" und "Fest der Masken"

Zum Internationalen Straßentheaterfestival Brünn 2009 veranstaltet das BKC einen Fotowettbewerb. Prämiierte Fotos werden im nächsten Jahr vom 1.9. bis 15.11. ausgestellt, die Fotografen erhalten als Preise Eintrittskarten in Brünner Theater u. dgl.Výstava Divadlo v ulicích
Na výstavě Divadlo v ulicích budou mít svůj prostor profesionální i amatérské fotografie.


Brněnské kulturní centrum vyhlašuje soutěž pro všechny, kteří se chtějí pochlubit svými fotografickými úlovky z pouličních akcí Týden kejklířů a Slavnost masek.

Vybrané snímky budou oceněny vstupenkami do brněnských divadel a prezentovány na výstavě, která bude otevřena 1. září 2010 v 17 hodin v galerii BKC na Radnické 2 (prostory bývalého Designcentra).
Vernisáž se uskuteční v rámci festivalu pouličních divadel Na prknech, dlažbě i trávě a výstava potrvá až do 15. listopadu 2010.

Zájemci mohou své fotografie z Týdne kejklířů a Slavnosti masek v maximálním počtu 5 kusů posílat do 23. srpna (včetně) v digitální formě mailem na adresu: soutez@bkc.cz, či poštou na DVD či CD na adresu: Divadlo v ulicích – soutěž, BKC, Radnická 4, 658 78 Brno. Podrobné podmínky jsou uveřejněny na www.bkc.cz/divadlo.


Seitenaufrufe: 37

Kommentar

Sie müssen Mitglied von Brno-Business-Board sein, um Kommentare hinzuzufügen!

Mitglied werden Brno-Business-Board

Promotion

Die Lektoren. Lektorat und Korrektorat von deutschsprachigen Texten

Währungskurs vom Tag:

Immer bestens Informiert mit dem b-b-b-Newsletter

Anrede:
Vorname:
Name:
E-Mail:


Events© 2019   Erstellt von Franz Reinthaler.   Powered by

Ein Problem melden  |  Nutzungsbedingungen